Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Contacte

L’equip del Panoràmic treballa des de la proximitat per resoldre qualsevol dubte i facilitar-vos tot el necessari per participar.

Equip de Barcelona ciutat

Districte Ciutat Vella – Consell d’Associacions de Barcelona – Mireia Munté ciutatvella@elpanoramic.org

Districte Eixample – Consell d’Associacions de Barcelona- Àlex Garcia eixample@elpanoramic.org

Districte Sants – Montjuïc – Secretariat d’Entitats de Sants, Montjuïc i la Bordeta- Sònia Tomàs santsmontjuic@elpanoramic.org

Districte Les Corts – Plataforma d’Entitats Infantils i Juvenils de Les Corts – Anna Sellarès i Miquel Sais lescorts@elpanoramic.org

Districte Sarrià – Sant Gervasi – Taula d’Entitats de Sarrià – Cristina Miquel i Alessandra Giovaninetti sarriasantgervasi@elpanoramic.org

Districte Gràcia – Teixint Connexions – Albert Gil info@teixintconnexions.cat

Districte Horta – Guinardó – Lluïsos d’Horta – Núria Font i Joan Font hortaguinardo@elpanoramic.org

Districte Nou Barris – Can Masdeu – Jony Garcia i Emilio Juárez noubarris@elpanoramic.org

Districte Sant Andreu – Ateneu L’Harmonia – Laura Obis santandreu@elpanoramic.org

Districte Sant Martí –Coordinadora d’entitats de Poblenou – Pau Gil santmarti@elpanoramic.org

Equip de Catalunya

Àrea Metropolitana de Barcelona – Consell d’Associacions de Barcelona – Rut García metropolitanabcn@elpanoramic.org

Comarques Gironines – Fundació Ferrer i Guàrdia – Enya García panoramic@ferrerguardia.org

Catalunya Central- Fundació Ferrer i Guàrdia – Elia Torrescasana catalunyacentral@elpanoramic.org

Tarragona i Terres de l’Ebre – Fundació Pere Tarrés – Albert Fornies afornies@peretarres.org

Lleida i Pirineus – Observatori del Tercer Sector – Mireia Munté lleidapirineus@elpanoramic.org

 

______

Si vas participar l’any passat i vols rebre el qüestionari amb les dades que vas posar per tal de revisar els canvis i contestar només les preguntes noves d’aquesta edició escriu a panoramic@observatoritercersector.org

 

ENTITATS I ORGANITZACIONS IMPULSORES: 

CABIIOTS_LogoNou_Horitzontalfpt-catala-logo-footterlogo-ffg-foteerlogoobrasocial2-footer

AMB EL SUPORT DE:

logo-gencat-footerlogo_diputacio_barcelonalogo_ajuntamentbarcelonalogo_institut_catala_donesllargcolorajuntament

EQUIP DE TREBALL:

espai-equip-tecnic